
Iqoniq
T4200 YOSEMITE WOMEN
T4200 YOSEMITE WOMEN – Recycled Katoen Pique Polo
De T4200 YOSEMITE WOMEN van Iconiq heeft de volgende kenmerken:
- Damespolo in medium fit van 100% katoen
- 50% gerecycled katoen
- 50% biologisch katoen
- 220 gsm stofgewicht
- Speciaal ontworpen voor vrouwelijke pasvorm
- Afgeleid van de unisex Yosemite polo (T9200)
- Voorsluiting zonder doorstiksels, met 3 knopen in bijpassende kleur
- 1×1 platte rib bij de kraag en manchetten
- OEKO-TEX® STANDARD 100 (certificaatnummer 2303045 Centexbel)
- Door het gebruik van gerecyclede garens kunnen onzuiverheden en kleurvariaties voorkomen
PAS Print staat erop volgens de meest ecologische standaarden te werken, zowel voor het gebruik van duurzame stoffen & inkten. PAS Print kan de Iqoniq T4200 YOSEMITE WOMEN Recycled Katoen Pique Polo borduren met uw ontwerpen.
Wilt u meer te weten komen over onze processen bij het bedrukken? Dan kan u hier meer informatie erover vinden.
PAS is hét toonaangevende bedrijf voor het bedrukken van kleding binnen de Benelux. Al sinds 1988 zet PAS de krijtlijnen uit in textieldruk en borduren. We investeren naar de toekomst toe en verrassen onze klanten met de nieuwste print- en borduurtechnieken. Over de jaren heen heeft PAS Print verschillende nationale- en internationale awards gewonnen voor het opgeleverde werk. Wij zijn trots op deze awards, omdat deze onze passie voor creativiteit, ontwerp en kwaliteit reflecteren.
Zoekt u een betrouwbare partner om uw kleding te bedrukken, uw publicitair textiel of voor je werkkleding? Loop dan even langs in onze ruime showroom, waar onze medewerkers u graag zullen verder helpen!
Alternatief kan u ook hier met ons contact opnemen indien u al verdere vragen heeft.
Maten
- XS
- S
- M
- L
- XL
- 2XL
- 3XL
- XXS